Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus

Nevykęs meistras ir baisus vaizdelis (iPhone 7 Audio IC)

Šį Apple iPhone 7 klientas pristatė mums ir skundėsi, jog telefono baterija laiko vos 2val. Ką pamatėme viduje, sukėlė šoką. Kažkas prieš tai "bandė taisyti" Audio mikroschemos gedimą, o nepavykus tiesiog uždėjo lipduką, kad mikroschema būtų nuolatos spaudžiama korpuso. Nenuostabu, kad tai nebuvo ilgalaikis sprendimas, o be to mikroschema sugedo iki tiek, kad pradėjo labai kaisti ir nuolatos naudoti 2A energijos. Jau nekalbant apie pagrindinės plokštės išvaizdą, kai po tokio meistro ji atrodė lyg miniatiūrinis sąvartynas.

Mikroschemą pakeitėme nauja, atstatėme trūkstamus takelius, patį telefoną kruopščiai išvalėme ir išplovėme ultragarsinėje vonelėje. Po remonto telefonas veikia be priekaištų, o pagrindinė plokštė atrodo, kaip ką tik iš gamyklos.